Bond No. 9 New York Flowers Woda perfumowana 50ml
Opis
Bond No. 9 New York Flowers to woda perfumowana 50 ml stworzona z myślą o osobach, które cenią nowojorski styl oraz wyraziste, a jednocześnie eleganckie kompozycje. Zapach łączy w sobie świeżość i zmysłowość, dzięki czemu sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. To propozycja w charakterze uniseks, która doskonale dopasowuje się do skóry i podkreśla indywidualny styl.
Kompozycja otwiera się energetycznym akcentem klementynki, który wnosi świetlistą, cytrusową lekkość. W sercu rozwija się klasyczny, kwiatowy jaśmin, nadający całości elegancji i miękkości. Bazę buduje ciepły bursztyn, zapewniający trwałe, otulające wykończenie i przyjemną głębię.
Oferowany produkt jest fabrycznie nowy, oryginalny oraz pełnowartościowy. Perfumy znajdują się w oryginalnym opakowaniu, a wygodna aplikacja jest możliwa dzięki atomizerowi, który pozwala precyzyjnie dozować zapach i komfortowo używać go w każdej sytuacji.
- Pojemność: 50 ml
- Rodzaj: woda perfumowana
- Przeznaczenie: uniseks
- Nuty głowy: klementynka
- Nuty serca: jaśmin
- Nuty bazy: bursztyn
- Opakowanie: oryginalne
- Atomizer: tak
- Informacje bezpieczeństwa (GPSR): łatwopalne
Dodatkowe informacje o produkcie
| Pojemność | 50ml |
| Przeznaczenie | perfumy damskie / perfumy męskie (unisex) |
| Rodzaj | woda perfumowana (edp) |
| Rodzaj opakowania | Oryginalne opakowanie |
| Atomizer | Tak |
| Korek (zatyczka) | oryginalny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.