Opinie o Nas

Aby dodawać produkty do Ulubionych musisz być zalogowany

DKNY Be Extra Delicious Donna Karan Woda Perfumowana 30ml

Wysyłka w: 2 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 76,00 zł 76.00
  ( 1 ml = 2,53 zł )
ilość - + szt.
Producent: DKNY

Opis

DKNY Be Extra Delicious Donna Karan Woda Perfumowana 30 ml to propozycja dla kobiet, które lubią kwiatowo-owocowe perfumy z apetycznym, nowoczesnym wykończeniem. Zapach łączy w sobie soczystą świeżość owoców z kwiatowym sercem i słodką, otulającą bazą, tworząc kompozycję idealną na co dzień i na wyjątkowe okazje.

Otwarcie przyciąga uwagę dzięki połączeniu gruszki, czarnej porzeczki, frezji oraz bergamotki, które nadają całości energii i lekkości. Następnie zapach przechodzi w eleganckie, kobiece tony piwonii, konwalii, heliotropu i gardenii, podkreślając wyrafinowany charakter kompozycji.

W bazie wyczuwalne są ciepłe i zmysłowe akcenty karmelu, maliny oraz ambroksanu, które dodają trwałości i przyjemnej słodyczy. To zapach, który dobrze układa się na skórze i pozostawia wyraźny, ale elegancki ślad.

  • Rodzaj: woda perfumowana (EDP)
  • Pojemność: 30 ml
  • Przeznaczenie: perfumy damskie
  • Kategoria zapachowa: kwiatowo-owocowe
  • Atomizer: tak
  • Stan produktu: nowy
  • Opakowanie: oryginalnie zapakowany + oryginalny korek
  • Nuty głowy: gruszka, czarna porzeczka, frezja, bergamotka
  • Nuty serca: piwonia, konwalia, heliotrop, gardenia
  • Nuty bazy: karmel, malina, ambroksan

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium