Opinie o Nas
Yves Saint Laurent All Hours Podkład 25ml - LC2
szt.
Yves Saint Laurent All Hours Podkład 25ml - LC2
Cena: 188,00 zł
( 1 ml = 7,52 zł )
SVR Sebiaclear Active Teinte Krem BB 40ml
szt.
SVR Sebiaclear Active Teinte Krem BB 40ml
Producent: SVR
Cena: 50,00 zł
( 1 ml = 1,25 zł )
Shiseido Sports BB WetForce SPF50+ Krem BB 30ml Medium Dark
szt.
Shiseido Sports BB WetForce SPF50+ Krem BB 30ml Medium Dark
Producent: Shiseido
Cena: 87,00 zł
( 1 ml = 2,90 zł )
Lancome Absolue Teint The Fluid Founation Podkład 35ml - 110
szt.
Lancome Absolue Teint The Fluid Founation Podkład 35ml - 110
Producent: Lancome
Cena: 358,00 zł
( 1 ml = 10,23 zł )
Flakon Shiseido Sun Protection Compact Podkład SPF30 12g
szt.
Flakon Shiseido Sun Protection Compact Podkład SPF30 12g
Producent: Shiseido
Cena: 43,00 zł
( 1 g = 3,58 zł )
Dermacol Make-up Cover Podkład kryjący 30g - 224
szt.
Dermacol Make-up Cover Podkład kryjący 30g - 224
Producent: Dermacol
Cena: 67,00 zł
( 1 g = 2,23 zł )
Clinique Even Better Makeup SPF 15 Podkład 30ml - (CN 90 Sand M)
szt.
Clinique Even Better Makeup SPF 15 Podkład 30ml - (CN 90 Sand M)
Producent: Clinique
Cena: 110,00 zł
( 1 ml = 3,67 zł )
Clinique Even Better Makeup Podkład SPF15 30ml - 52 Neutral
szt.
Clinique Even Better Makeup Podkład SPF15 30ml - 52 Neutral
Producent: Clinique
Cena: 115,00 zł
( 1 ml = 3,83 zł )
Clinique Blushing Blush Róż 6g - 107 Sunset Glow
szt.
Clinique Blushing Blush Róż 6g - 107 Sunset Glow
Producent: Clinique
Cena: 116,00 zł
( 1 g = 19,33 zł )
Clarins SOS Primer Boost Radiance Baza pod makijaż 30ml
szt.
Clarins SOS Primer Boost Radiance Baza pod makijaż 30ml
Producent: Clarins
Cena: 97,00 zł
( 1 ml = 3,23 zł )
Clarins SOS Primer Baza pod makijaż 30ml - 02 Peach
szt.
Clarins SOS Primer Baza pod makijaż 30ml - 02 Peach
Producent: Clarins
Cena: 90,00 zł
( 1 ml = 3,00 zł )
Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład 30ml - 114N
szt.
Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład 30ml - 114N
Producent: Clarins
Cena: 98,00 zł
( 1 ml = 3,27 zł )

Pudry, fluidy, cienie do powiek, pomadki, kredki do oczu, maskary, błyszczyki do ust, rozświetlające kulki, korektory - to tylko niektóre kosmetyki do makijażu, jakie znajdziesz w ofercie naszej perfumerii internetowej. Dbamy o to, by na bieżąco uzupełniać asortyment o kolejne produkty, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy make up. Wyjątkowy, czyli taki, który nie tylko podkreśli atuty urody, ale też zamaskuje ewentualne niedoskonałości.

Nasz sklep online to nie tylko markowe kosmetyki do twarzy, ale też akcesoria do makijażu takie jak gąbki i różnego rodzaju pędzle, które ułatwią ich aplikację oraz umożliwią równomierne rozprowadzanie.

Stawiamy na markowe produkty, które zapewniają nie tylko oszałamiający, ale i trwały efekt. Dlatego znajdziesz u nas produkty Golden Rose, Bourjois, L’Oreal, PUPA, Astor, Estee Lauder, Essie, Max Factor, Nesti Dante, NYX, Paese i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium