Opinie o Nas
  • nowość

Hey Hun Leave-In Odżywka 200ml

Wysyłka w: 3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 20,00 zł 20.00
  ( 1 ml = 0,10 zł )
ilość - + szt.
Producent: Hey Hun

Opis

Hey Hun Leave-In Conditioner to lekka, bezspłukiwalna odżywka do włosów, która została stworzona z myślą o codziennej pielęgnacji i wygodzie stosowania. Produkt nadaje się do wszystkich typów włosów, pomagając poprawić ich wygląd oraz zapewniając im odpowiednie odżywienie, wzmocnienie i połysk.

Produkt jest nowy i oryginalny, oferowany w oryginalnym opakowaniu. Dzięki praktycznej formie sprayu aplikacja jest szybka i komfortowa, a atomizer ułatwia równomierne rozprowadzenie kosmetyku na włosach. To doskonały wybór dla osób, które poszukują skutecznej pielęgnacji bez obciążania pasm.

Regularne stosowanie odżywki może pomóc w utrzymaniu włosów w lepszej kondycji, ułatwić ich rozczesywanie oraz nadać im bardziej zadbany wygląd. Produkt przeznaczony jest dla kobiet i sprawdzi się zarówno w codziennej rutynie pielęgnacyjnej, jak i jako dodatkowe wsparcie dla włosów wymagających odżywienia.

  • Rodzaj produktu: odżywka bez spłukiwania
  • Pojemność: 200 ml
  • Przeznaczenie: do wszystkich typów włosów
  • Efekt: połysk, wzmocnienie, odżywienie
  • Opakowanie: oryginalne
  • Atomizer: tak
  • Stan: nowy, oryginalny produkt

Dodatkowe informacje o produkcie

Pojemność 200ml
Rodzaj Odżywka
Rodzaj opakowania Oryginalne opakowanie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium