Opinie o Nas

Chanel Coco Mademoiselle Silky Krem do ciała 150g

Chanel Coco Mademoiselle Silky Krem do ciała 150g
Chanel Coco Mademoiselle Silky Krem do ciała 150g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 410,00 zł
( 1 g = 2,73 zł )
szt.

Clarins Kalendarz Adwentowy 2025 - 12 Dni

Clarins Kalendarz Adwentowy 2025 - 12 Dni
Clarins Kalendarz Adwentowy 2025 - 12 Dni

Odkryj magię świąt z ekskluzywnym Clarins Kalendarzem Adwentowym 12 okienek, wypełnionym bestsellerami do pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 314,00 zł
( 1 zestaw = 314,00 zł )
szt.

Kalendarz adventowy Clinique 12 Days

Kalendarz adventowy Clinique 12 Days
Kalendarz adventowy Clinique 12 Days

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 272,00 zł
( 1 zestaw = 272,00 zł )
szt.

Chanel Gabrielle Żel pod prysznic 200ml

Chanel Gabrielle Żel pod prysznic 200ml
Chanel Gabrielle Żel pod prysznic 200ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 264,00 zł
( 1 ml = 1,32 zł )
szt.

Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml
Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 190,00 zł
( 1 ml = 0,79 zł )
szt.

Clarins Tonic Treatment Oil Olejek do ciała 100ml

Clarins Tonic Treatment Oil Olejek do ciała 100ml
Clarins Tonic Treatment Oil Olejek do ciała 100ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 188,00 zł
( 1 ml = 1,88 zł )
szt.

Acqua di Parma Osmanthus Mydło w płynie 300ml

Acqua di Parma Osmanthus Mydło w płynie 300ml
Acqua di Parma Osmanthus Mydło w płynie 300ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 181,00 zł
( 1 ml = 0,60 zł )
szt.

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 180,00 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
szt.

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml

Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Krem do ciała 240ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 168,00 zł
( 1 ml = 0,70 zł )
szt.

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter Masło do ciała 240ml

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter Masło do ciała 240ml
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter Masło do ciała 240ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 168,00 zł
( 1 ml = 0,70 zł )
szt.

Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220g

Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220g
Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220g

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 167,00 zł
( 1 g = 0,76 zł )
szt.

Sol de Janeiro Beija Flor Elasti-Cream Krem do ciała 240ml

Sol de Janeiro Beija Flor Elasti-Cream Krem do ciała 240ml
Sol de Janeiro Beija Flor Elasti-Cream Krem do ciała 240ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 162,00 zł
( 1 ml = 0,68 zł )
szt.

Lierac Arkeskin The Menopause Body Milk Mleczko do ciała 400ml

Lierac Arkeskin The Menopause Body Milk Mleczko do ciała 400ml
Lierac Arkeskin The Menopause Body Milk Mleczko do ciała 400ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 159,00 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
szt.

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml
Sol de Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 159,00 zł
( 1 ml = 0,66 zł )
szt.

Clarins Aroma Contour Treatment Olejek do ciała 100ml

Clarins Aroma Contour Treatment Olejek do ciała 100ml
Clarins Aroma Contour Treatment Olejek do ciała 100ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 155,00 zł
( 1 ml = 1,55 zł )
szt.

Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml
Sol De Janeiro Bom Dia Bright Krem do ciała 240ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 153,00 zł
( 1 ml = 0,61 zł )
szt.

Shiseido Firming Krem do ciała 200ml

Shiseido Firming Krem do ciała 200ml
Shiseido Firming Krem do ciała 200ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 148,00 zł
( 1 ml = 0,74 zł )
szt.

Shiseido Firming Body Cream Krem do ciała 200ml

Shiseido Firming Body Cream Krem do ciała 200ml
Shiseido Firming Body Cream Krem do ciała 200ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 142,00 zł
( 1 ml = 0,71 zł )
szt.

Carolina Herrera Good Girl W Krem do ciała 200ml

Carolina Herrera Good Girl W Krem do ciała 200ml
Carolina Herrera Good Girl W Krem do ciała 200ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 ml = 0,67 zł )
szt.

Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml

Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml
Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml

Zestaw kosmetyków do opalania i po opalaniu

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 132,00 zł
( 1 zestaw = 132,00 zł )
szt.

Jean Paul Gaultier Classique Mleczko do ciała 200ml

Jean Paul Gaultier Classique Mleczko do ciała 200ml
Jean Paul Gaultier Classique Mleczko do ciała 200ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 130,00 zł
( 1 ml = 0,65 zł )
szt.

Eucerin pH5 Olejek pod prysznic 1000ml

Eucerin pH5 Olejek pod prysznic 1000ml
Eucerin pH5 Olejek pod prysznic 1000ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 128,00 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
szt.

Carolina Herrera Good Girl Mleczko Do Ciała 200ml

Carolina Herrera Good Girl Mleczko Do Ciała 200ml
Carolina Herrera Good Girl Mleczko Do Ciała 200ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 122,00 zł
( 1 ml = 0,61 zł )
szt.

Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków

Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków
Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 120,00 zł
( 1 zestaw = 120,00 zł )
szt.

Collistar Special Perfect Body Toning Talasso-Scrub Peeling do ciała 700g

Collistar Special Perfect Body Toning Talasso-Scrub Peeling do ciała 700g
Collistar Special Perfect Body Toning Talasso-Scrub Peeling do ciała 700g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 119,00 zł
( 1 g = 0,17 zł )
szt.

Lierac Sunissime The Velvety Sun Fluid SPF50+ Preparat do opalania twarzy 40ml

Lierac Sunissime The Velvety Sun Fluid  SPF50+ Preparat do opalania twarzy 40ml
Lierac Sunissime The Velvety Sun Fluid SPF50+ Preparat do opalania twarzy 40ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 119,00 zł
( 1 ml = 2,98 zł )
szt.

Eucerin Aquaphor Soothing Skin Balm Krem do ciała 220ml

Eucerin Aquaphor Soothing Skin Balm Krem do ciała 220ml
Eucerin Aquaphor Soothing Skin Balm Krem do ciała 220ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 115,00 zł
( 1 ml = 0,52 zł )
szt.

Calvin Klein, Victoria’s Secret, GUESS czy Davidoff – czy ktokolwiek z nas nie słyszał o tych markach? Znani i cenieni producenci kosmetyków damskich do ciała są na wyciągnięcie Twoich rąk! Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na zakupy w perfumerii internetowej Lunga, a już wkrótce będziesz mogła się cieszyć żelami pod prysznic, sprayami do ciała czy pięknie pachnącym mleczkiem, które świetnie nawilża skórę. Te i jeszcze wiele innych artykułów do codziennej pielęgnacji czeka na Ciebie w tej kategorii naszego sklepu.

Kosmetyki damskie do ciała od Lunga to prawdziwa rozkosz dla Twojej skóry! Dzięki nim będzie ona doskonale wypielęgnowana, miła w dotyku, a także pięknie pachnąca. Zachęcamy do wykorzystania artykułów z naszej perfumerii internetowej w codziennej pielęgnacji, a będziesz czuła się świeżo oraz atrakcyjnie każdego dnia! Wystarczy tylko, że złożysz u nas zamówienie, a już wkrótce kosmetyki damskie do ciała, znanych oraz cenionych producentów, będą stanowić obowiązkowe wyposażenie Twojej łazienki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium