Opinie o Nas

MIMO By Tools For Beauty Pilnik Do Paznokci 150/150 - Zebra

MIMO By Tools For Beauty Pilnik Do Paznokci 150/150 - Zebra
MIMO By Tools For Beauty Pilnik Do Paznokci 150/150 - Zebra

Pilnik do paznokci

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 2,00 zł
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.

Essie Mini Nail Lacquer 5ml - 318 Resort Fling

Essie Mini Nail Lacquer 5ml - 318 Resort Fling
Essie Mini Nail Lacquer 5ml - 318 Resort Fling

Lakier do paznokci

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 2,00 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
szt.

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Fioletowa

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Fioletowa
MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Fioletowa

Polerka do paznokci

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 3,00 zł
( 1 szt. = 3,00 zł )
szt.

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Różowa

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Różowa
MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Trapez 100/180 - Różowa

Polerka do paznokci

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 3,00 zł
( 1 szt. = 3,00 zł )
szt.

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Łódka - Różowa

MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Łódka - Różowa
MIMO By Tools For Beauty Polerka Do Paznokci Łódka - Różowa

Polerka do paznokci

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 3,00 zł
( 1 szt. = 3,00 zł )
szt.

Essie Pilnik Szklany 1 szt.

Essie Pilnik Szklany 1 szt.
Essie Pilnik Szklany 1 szt.

Szklany pilnik do paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 3,00 zł
( 1 szt. = 3,00 zł )
szt.

Essie Nail Lacquer Lakier do paznokci 13.5ml - Chillato

Essie Nail Lacquer Lakier do paznokci 13.5ml - Chillato
Essie Nail Lacquer Lakier do paznokci 13.5ml - Chillato

Lakier do paznokci

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 3,00 zł
( 1 ml = 0,22 zł )
szt.

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 791 Have A Ball

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 791 Have A Ball
Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 791 Have A Ball

Lakier do paznokci

  • intensywny kolor
  • szybkoschnąca formuła
  • długotrwały efekt
  • łatwa aplikacja

Kolor: 791 Have A Ball

Pojemność: 13.5ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 8,00 zł
( 1 ml = 0,59 zł )
szt.

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 849 Buzz Worth Bash

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 849 Buzz Worth Bash
Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 849 Buzz Worth Bash

Lakier do paznokci

  • intensywny kolor
  • szybkoschnąca formuła
  • długotrwały efekt
  • łatwa aplikacja

Kolor: 849 Buzz-worth Bash

Pojemność: 13.5ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 8,00 zł
( 1 ml = 0,59 zł )
szt.

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 853 Hostess With The Mostess

Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 853 Hostess With The Mostess
Essie Nail Lacquer Lakier Do Paznokci 13.5ml - 853 Hostess With The Mostess

Lakier do paznokci

  • intensywny kolor
  • szybkoschnąca formuła
  • długotrwały efekt
  • łatwa aplikacja

Kolor: 853 Hostess With The Mostess

Pojemność: 13.5ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 8,00 zł
( 1 ml = 0,59 zł )
szt.

Diadermine Creamy Bar Soap Mydło w kostce 100g

Diadermine Creamy Bar Soap Mydło w kostce 100g
Diadermine Creamy Bar Soap Mydło w kostce 100g

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 11,00 zł
( 1 g = 0,11 zł )
szt.

Diadermine Dermatological Bar Soap Mydło w kostce 100g

Diadermine Dermatological Bar Soap Mydło w kostce 100g
Diadermine Dermatological Bar Soap Mydło w kostce 100g

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 11,00 zł
( 1 g = 0,11 zł )
szt.

Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g

Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g
Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 14,00 zł
( 1 g = 0,11 zł )
szt.

Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g

Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g
Mont St Michel Fraîcheur Intense Mydło w kostce 125g

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 14,00 zł
( 1 g = 0,11 zł )
szt.

Mont St Michel Ambrée Authentique Mydło w kostce 125g

Mont St Michel Ambrée Authentique Mydło w kostce 125g
Mont St Michel Ambrée Authentique Mydło w kostce 125g

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 14,00 zł
( 1 g = 0,11 zł )
szt.

Diadermine Express Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml

Diadermine Express Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml
Diadermine Express Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 16,00 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
szt.

Diadermine Gentle Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml

Diadermine Gentle Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml
Diadermine Gentle Nail Polish Remover Zmywacz do paznokci 125ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 16,00 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
szt.

Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream Unscented Krem do rąk 50ml

Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream Unscented Krem do rąk 50ml
Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream Unscented Krem do rąk 50ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 16,00 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
szt.

Rihanna Reb'L Fleur Balsam Do Ciała 200ml

Rihanna Reb'L Fleur Balsam Do Ciała 200ml
Rihanna Reb'L Fleur Balsam Do Ciała 200ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 17,00 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
szt.

Chopard Wish Mleczko do ciała 150ml

Chopard Wish Mleczko do ciała 150ml
Chopard Wish Mleczko do ciała 150ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 18,00 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
szt.

Chopard Casmir Mleczko do ciała 150ml

Chopard Casmir Mleczko do ciała 150ml
Chopard Casmir Mleczko do ciała 150ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 18,00 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
szt.

Stella McCartney Pop Żel pod prysznic 200ml

Stella McCartney Pop Żel pod prysznic 200ml
Stella McCartney Pop Żel pod prysznic 200ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 18,00 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
szt.

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Majestae Krem do rąk 15ml

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Majestae Krem do rąk 15ml
Le Couvent Maison de Parfum Aqua Majestae Krem do rąk 15ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 22,00 zł
( 1 ml = 1,47 zł )
szt.

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Paradisi Krem do rąk 15ml

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Paradisi Krem do rąk 15ml
Le Couvent Maison de Parfum Aqua Paradisi Krem do rąk 15ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 22,00 zł
( 1 ml = 1,47 zł )
szt.

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Sacrae Krem do rąk 15ml

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Sacrae Krem do rąk 15ml
Le Couvent Maison de Parfum Aqua Sacrae Krem do rąk 15ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 22,00 zł
( 1 ml = 1,47 zł )
szt.

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Minimes Krem do rąk 15ml

Le Couvent Maison de Parfum Aqua Minimes Krem do rąk 15ml
Le Couvent Maison de Parfum Aqua Minimes Krem do rąk 15ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 22,00 zł
( 1 ml = 1,47 zł )
szt.

SVR Spirial Roll-On Vegetal Dezodorant Roll-on 50ml

SVR Spirial Roll-On Vegetal Dezodorant Roll-on 50ml
SVR Spirial Roll-On Vegetal Dezodorant Roll-on 50ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 23,00 zł
( 1 ml = 0,46 zł )
szt.

Sergio Tacchini I Love Italy Żel pod prysznic 400ml

Sergio Tacchini I Love Italy Żel pod prysznic 400ml
Sergio Tacchini I Love Italy Żel pod prysznic 400ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 23,00 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
szt.

NUXE Reve de Miel Krem do rąk 50ml

NUXE Reve de Miel Krem do rąk 50ml
NUXE Reve de Miel Krem do rąk 50ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 23,00 zł
( 1 ml = 0,46 zł )
szt.

SVR Cicavit+ Creme HPPI Accelerates Repair Krem do ciała 40ml

SVR Cicavit+ Creme HPPI Accelerates Repair Krem do ciała 40ml
SVR Cicavit+ Creme HPPI Accelerates Repair Krem do ciała 40ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 25,00 zł
( 1 ml = 0,63 zł )
szt.

Calvin Klein, Victoria’s Secret, GUESS czy Davidoff – czy ktokolwiek z nas nie słyszał o tych markach? Znani i cenieni producenci kosmetyków damskich do ciała są na wyciągnięcie Twoich rąk! Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na zakupy w perfumerii internetowej Lunga, a już wkrótce będziesz mogła się cieszyć żelami pod prysznic, sprayami do ciała czy pięknie pachnącym mleczkiem, które świetnie nawilża skórę. Te i jeszcze wiele innych artykułów do codziennej pielęgnacji czeka na Ciebie w tej kategorii naszego sklepu.

Kosmetyki damskie do ciała od Lunga to prawdziwa rozkosz dla Twojej skóry! Dzięki nim będzie ona doskonale wypielęgnowana, miła w dotyku, a także pięknie pachnąca. Zachęcamy do wykorzystania artykułów z naszej perfumerii internetowej w codziennej pielęgnacji, a będziesz czuła się świeżo oraz atrakcyjnie każdego dnia! Wystarczy tylko, że złożysz u nas zamówienie, a już wkrótce kosmetyki damskie do ciała, znanych oraz cenionych producentów, będą stanowić obowiązkowe wyposażenie Twojej łazienki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium