Opinie o Nas

bareMinerals Barepro Longwear Pomadka Do Ust W Sztyfcie 2g - Spice

bareMinerals Barepro Longwear Pomadka Do Ust W Sztyfcie 2g - Spice
bareMinerals Barepro Longwear Pomadka Do Ust W Sztyfcie 2g - Spice

Pomadka do ust

  • długotrwała formuła
  • matowe wykończenie
  • wegańska formuła
  • nie zawiera parabenów
  • wodoodporna

Pojemność: 2g

Kolor: Spice

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 47,00 zł
( 1 g = 23,50 zł )
szt.

Shiseido Colorgel Lipbalm nawilżająca pomadka do ust Sheer 2g - 108 Lotus

Shiseido Colorgel Lipbalm nawilżająca pomadka do ust Sheer 2g - 108 Lotus
Shiseido Colorgel Lipbalm nawilżająca pomadka do ust Sheer 2g - 108 Lotus

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 92,00 zł
( 1 g = 46,00 zł )
szt.

Shiseido Visionairy Gel Lipstick Pomadka 1.6g - 201 Cyber Beige

Shiseido Visionairy Gel Lipstick Pomadka 1.6g - 201 Cyber Beige
Shiseido Visionairy Gel Lipstick Pomadka 1.6g - 201 Cyber Beige

Pomadka do ust

Kolor: 201 Cyber Beige

Pojemność: 1.6g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 75,00 zł
( 1 g = 46,88 zł )
szt.

Sleek Make Up Lip VIP Semi Matte Półmatowa Pomadka Do Ust 3.6g - 1005 Hot Tottie

Sleek Make Up Lip VIP Semi Matte Półmatowa Pomadka Do Ust 3.6g - 1005 Hot Tottie
Sleek Make Up Lip VIP Semi Matte Półmatowa Pomadka Do Ust 3.6g - 1005 Hot Tottie

Półmatowa pomadka do ust.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 5,00 zł
( 1 g = 1,39 zł )
szt.

Christian Dior Rouge Dior Liquid Matte Pomadka 6ml - 797 Savage Matte

Christian Dior Rouge Dior Liquid Matte Pomadka 6ml - 797 Savage Matte
Christian Dior Rouge Dior Liquid Matte Pomadka 6ml - 797 Savage Matte

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 75,99 zł
( 1 ml = 12,67 zł )
szt.

Zapraszamy do naszej perfumerii – Lunga. Przygotowaliśmy tutaj pomadki do ust, które doskonale podkreślą ich kolor, a także świetnie ochronią przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim będziesz zawsze prezentować się doskonale, zarówno w pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, jak i na romantycznej kolacji. W szerokim asortymencie znajdziesz pomadki do ust Bobbi Brown, Guerlain i wiele innych. Wiele z oferowanych u nas kosmetyków zawiera witaminy i inne substancje odżywiające, dzięki którym skóra Twoich ust będzie dobrze wyglądała nawet po zmyciu makijażu.

Pomadki koloryzujące i odżywiające

Sprawdź kosmetyki stworzone przez cenionych w branży producentów. Korzystają z nich także gwiazdy wielkich ekranów! Poczuj się niczym prawdziwa celebrytka z czerwonego dywanu i zdecyduj się na zakup kosmetyków od Bourjois, Chanel, Astor czy pozostałych marek, które znajdziesz w perfumerii Lunga. Co więcej, dostarczamy je w atrakcyjnych cenach. Z nami będziesz z całą pewnością prezentować się zawsze doskonale.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium