Opinie o Nas

Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml

Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml
Zestaw Payot Sunny Trio Pianka Magic Mousse 200ml + Krem Divine SPF50 50ml + Żel Micelarny Po Opalaniu 200ml

Zestaw kosmetyków do opalania i po opalaniu

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 132,00 zł
( 1 zestaw = 132,00 zł )
szt.

Zestaw Elizabeth Arden Eight Krem do rąk 30ml + Balsam do ust 13ml

Zestaw Elizabeth Arden Eight Krem do rąk 30ml + Balsam do ust 13ml
Zestaw Elizabeth Arden Eight Krem do rąk 30ml + Balsam do ust 13ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 63,00 zł
( 1 zestaw = 63,00 zł )
szt.

Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków

Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków
Zestaw Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Zestaw Kosmetyków

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 120,00 zł
( 1 zestaw = 120,00 zł )
szt.

Victoria's Secret Velvet Petals Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Velvet Petals Shimmer Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Velvet Petals Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 76,00 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
szt.

Victoria's Secret Velvet Petals Mleczko do ciała 236ml

Victoria's Secret Velvet Petals Mleczko do ciała 236ml
Victoria's Secret Velvet Petals Mleczko do ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 66,00 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
szt.

Victoria's Secret Velvet Petals Body Lotion 236ml

Victoria's Secret Velvet Petals Body Lotion 236ml
Victoria's Secret Velvet Petals Body Lotion 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 62,00 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
szt.

Victoria's Secret Velvet Petals Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Velvet Petals Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Velvet Petals Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 65,00 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
szt.

Victoria's Secret Temptation Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Temptation Shimmer Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Temptation Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 66,00 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
szt.

Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 89,00 zł
( 1 ml = 0,38 zł )
szt.

Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Temptation Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 76,00 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
szt.

Victoria's Secret Rush Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Rush Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Rush Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 75,00 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
szt.

Victoria's Secret Romantic Mleczko do ciała 236ml

Victoria's Secret Romantic Mleczko do ciała 236ml
Victoria's Secret Romantic Mleczko do ciała 236ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 70,00 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
szt.

Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 78,00 zł
( 1 ml = 0,33 zł )
szt.

Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Romantic Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 69,00 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
szt.

Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 72,00 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
szt.

Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Midnight Bloom Balsam Do Ciała 236ml

Kwiatowo-drzewny balsam do ciała.

 

Nuty zapachowe:

nuty drzewne, bieluń

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 69,00 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
szt.

Victoria's Secret Love Spell Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Love Spell Shimmer Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Love Spell Shimmer Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 77,00 zł
( 1 ml = 0,33 zł )
szt.

Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 88,00 zł
( 1 ml = 0,37 zł )
szt.

Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml

Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml
Victoria's Secret Love Spell Balsam Do Ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 68,00 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
szt.

Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml

Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml
Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 66,00 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
szt.

Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml

Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml
Victoria's Secret Love Spell Balsam do ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 62,00 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
szt.

Victoria's Secret Coconut Passion Balsam do ciała 236ml

Victoria's Secret Coconut Passion Balsam do ciała 236ml
Victoria's Secret Coconut Passion Balsam do ciała 236ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 59,00 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
szt.

Victoria's Secret Coconut Milk & Rose Calm Conditioning Olejek do ciała 200ml

Victoria's Secret Coconut Milk & Rose Calm Conditioning Olejek do ciała 200ml
Victoria's Secret Coconut Milk & Rose Calm Conditioning Olejek do ciała 200ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 42,00 zł
( 1 ml = 0,21 zł )
szt.

Victoria's Secret Bare Vanilla Balsam do ciała 236ml

Victoria's Secret Bare Vanilla Balsam do ciała 236ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Balsam do ciała 236ml

Balsam do ciała dla kobiet.

 

Nuty zapachowe: wanilia, drewo kaszmirowe

 

Kategoria zapachowa: orientalno - waniliowa

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 68,00 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
szt.

Calvin Klein, Victoria’s Secret, GUESS czy Davidoff – czy ktokolwiek z nas nie słyszał o tych markach? Znani i cenieni producenci kosmetyków damskich do ciała są na wyciągnięcie Twoich rąk! Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na zakupy w perfumerii internetowej Lunga, a już wkrótce będziesz mogła się cieszyć żelami pod prysznic, sprayami do ciała czy pięknie pachnącym mleczkiem, które świetnie nawilża skórę. Te i jeszcze wiele innych artykułów do codziennej pielęgnacji czeka na Ciebie w tej kategorii naszego sklepu.

Kosmetyki damskie do ciała od Lunga to prawdziwa rozkosz dla Twojej skóry! Dzięki nim będzie ona doskonale wypielęgnowana, miła w dotyku, a także pięknie pachnąca. Zachęcamy do wykorzystania artykułów z naszej perfumerii internetowej w codziennej pielęgnacji, a będziesz czuła się świeżo oraz atrakcyjnie każdego dnia! Wystarczy tylko, że złożysz u nas zamówienie, a już wkrótce kosmetyki damskie do ciała, znanych oraz cenionych producentów, będą stanowić obowiązkowe wyposażenie Twojej łazienki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium