Opinie o Nas

Chanel Inimitable Tusz do rzęs 6g - 10 Black

Chanel Inimitable Tusz do rzęs 6g - 10 Black
Chanel Inimitable Tusz do rzęs 6g - 10 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 208,00 zł
( 1 g = 34,67 zł )
szt.

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 144,00 zł
( 1 ml = 19,20 zł )
szt.

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 135,00 zł
( 1 ml = 18,00 zł )
szt.

Bobbi Brown Eye Opening Mascara Tusz do rzęs 12ml - 1 Black

Bobbi Brown Eye Opening Mascara Tusz do rzęs 12ml - 1 Black
Bobbi Brown Eye Opening Mascara Tusz do rzęs 12ml - 1 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 ml = 11,17 zł )
szt.

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 6ml - Black

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 6ml - Black
Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 6ml - Black

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 ml = 22,33 zł )
szt.

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Midnight Olive

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Midnight Olive
Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Midnight Olive

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 g = 83,75 zł )
szt.

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Cappuccino

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Cappuccino
Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Cappuccino

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 g = 83,75 zł )
szt.

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Coral Sunset

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Coral Sunset
Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Coral Sunset

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 g = 83,75 zł )
szt.

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Blushing Peach

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Blushing Peach
Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick Cienie do powiek 1.6g - Blushing Peach

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 134,00 zł
( 1 g = 83,75 zł )
szt.

Clarins Ombre 4 Colour Cienie do powiek 4.2g - 08 Amber Gradation

Clarins Ombre 4 Colour Cienie do powiek 4.2g - 08 Amber Gradation
Clarins Ombre 4 Colour Cienie do powiek 4.2g - 08 Amber Gradation

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 128,00 zł
( 1 g = 30,48 zł )
szt.

Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml - 01

Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml -  01
Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 128,00 zł
( 1 ml = 19,69 zł )
szt.

Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny

Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny
Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 122,00 zł
( 1 g = 18,77 zł )
szt.

Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black

Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black
Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 119,00 zł
( 1 ml = 19,83 zł )
szt.

Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01

Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01
Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 114,00 zł
( 1 ml = 11,40 zł )
szt.

Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black

Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black
Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 109,00 zł
( 1 ml = 12,82 zł )
szt.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black

Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black
Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 105,00 zł
( 1 ml = 13,13 zł )
szt.

Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black

Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black
Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 105,00 zł
( 1 ml = 13,13 zł )
szt.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black

Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black
Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black

Tusz do rzęs.

  • rzęsy stają się pogrubione i uniesione
  • mieszanka 3 włókien budujących sprawia, że rzęsy wyglądają jak sztuczne
  • głęboki kolor

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 104,00 zł
( 1 ml = 13,00 zł )
szt.

Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01

Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01
Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 98,00 zł
( 1 g = 108,89 zł )
szt.

Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown

Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown
Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 96,00 zł
( 1 ml = 12,97 zł )
szt.

Clarins SOS Lashes Serum Mascara Pielęgnacja rzęs 8ml Caramel

Clarins SOS Lashes Serum Mascara Pielęgnacja rzęs 8ml Caramel
Clarins SOS Lashes Serum Mascara Pielęgnacja rzęs 8ml Caramel

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 93,00 zł
( 1 ml = 11,63 zł )
szt.

Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black

Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black
Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 89,00 zł
( 1 ml = 89,00 zł )
szt.

Clarins Mascara Supra Volume Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black

Clarins Mascara Supra Volume Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black
Clarins Mascara Supra Volume Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 88,00 zł
( 1 ml = 11,00 zł )
szt.

Clarins Supra Lift & Curl Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black

Clarins Supra Lift & Curl Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black
Clarins Supra Lift & Curl Tusz do rzęs 8ml - 01 Intense Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 88,00 zł
( 1 ml = 11,00 zł )
szt.

Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black

Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black
Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 88,00 zł
( 1 g = 131,34 zł )
szt.

Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black

Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black
Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 83,00 zł
( 1 g = 9,76 zł )
szt.

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 3ml - Black

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 3ml - Black
Bobbi Brown Smokey Eye Mascara Tusz do rzęs 3ml - Black

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 81,00 zł
( 1 ml = 27,00 zł )
szt.

Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black

Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black
Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 78,00 zł
( 1 ml = 11,14 zł )
szt.

Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe

Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe
Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 71,00 zł
( 1 g = 229,03 zł )
szt.

Chyba każda kobieta zgodzi się, że zmysłowe spojrzenie dodaje pewności siebie i pozwala poczuć się piękną. Dlatego też w tej kategorii dostępne są akcesoria do wykonania precyzyjnego makijażu oczu i brwi. Proponujemy między innymi cienie do powiek, eyelinery w różnych kolorach, tusze poprawiające grubość, a zarazem długość rzęs i jeszcze wiele innych akcesoriów, które już teraz powinny być niezbędnym wyposażeniem Twojej toaletki oraz podręcznej kosmetyczki. Wszystkie artykuły, jakie znajdziesz w tej kategorii perfumerii Lunga proponujemy w atrakcyjnej cenie!

Zaprezentowana w tym miejscu oferta kosmetyków sprawi, że możesz stworzyć zarówno subtelny makijaż na co dzień, nieco mocniejszy i elegancki na przykład na romantyczne kolacje wieczorami, a jeśli czujesz się na siłach do jego wykonania, to mogą być częścią również artystycznego make-upu! Co więcej, proponujemy artykuły jedynie od znanych i cenionych w branży beauty producentów, w tym Bourjous Paris, Chanel, Christian Dior, Gabriella Salvete, Golden Rose, L’Oreal i jeszcze wielu innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium