Opinie o Nas

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7.5ml - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 144,00 zł
( 1 ml = 19,20 zł )
szt.

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Mascara 7,5ml - 06 Deep Night

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 135,00 zł
( 1 ml = 18,00 zł )
szt.

Sterling Nożyczki Do Modelowania Brwi ST- 11217- CVD

Sterling Nożyczki Do Modelowania Brwi ST- 11217- CVD
Sterling Nożyczki Do Modelowania Brwi ST- 11217- CVD

Nożyczki do modelowania brwi

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 46,00 zł
( 1 szt. = 46,00 zł )
szt.

Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 02 Brown

Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 02 Brown
Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 02 Brown

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 69,00 zł
( 1 g = 862,50 zł )
szt.

Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 01 Black

Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 01 Black
Shiseido MicroLiner Ink Kredka do oczu 0,08g - 01 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 64,00 zł
( 1 g = 800,00 zł )
szt.

Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black

Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black
Shiseido ImperialLash MascaraInk Tusz do rzęs 8.5g - 01 Sumi Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 83,00 zł
( 1 g = 9,76 zł )
szt.

Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe

Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe
Shiseido Brow InkTrio Kredka do brwi 0.31g - 02 Taupe

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 71,00 zł
( 1 g = 229,03 zł )
szt.

Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown

Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown
Revitalash Hi-Def Żel do brwi 7.4ml - Soft Brown

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 96,00 zł
( 1 ml = 12,97 zł )
szt.

PUPA Milano SUNSET BLOOMING Duo Eyeshadow Podwójny Cień Do Powiek 3g - 001 Exotic Dream

PUPA Milano SUNSET BLOOMING Duo Eyeshadow Podwójny Cień Do Powiek 3g - 001 Exotic Dream
PUPA Milano SUNSET BLOOMING Duo Eyeshadow Podwójny Cień Do Powiek 3g - 001 Exotic Dream

PUPA Milano SUNSET BLOOMING Duo Eyeshadow 001 Exotic Dream to podwójny cień do powiek w dwóch harmonijnych odcieniach, inspirowanych kolorami zachodzącego słońca. Pozwala na szybkie stworzenie subtelnego makijażu dziennego lub intensywnego looku wieczorowego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 30,00 zł
( 1 g = 10,00 zł )
szt.

Pierre Rene Match System Cień Do Powiek 1.5g - 006

Pierre Rene Match System Cień Do Powiek 1.5g - 006
Pierre Rene Match System Cień Do Powiek 1.5g - 006

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 2,00 zł
( 1 g = 1,33 zł )
szt.

MIYO Sprinkle Me Pigment Do Powiek 1.5g - 03 Nude Sugar

MIYO Sprinkle Me Pigment Do Powiek 1.5g - 03 Nude Sugar
MIYO Sprinkle Me Pigment Do Powiek 1.5g - 03 Nude Sugar

Pigment do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 10,00 zł
( 1 g = 6,67 zł )
szt.

Makeup Revolution London The Liner Revolution Waterproof Eyeliner 1ml Intense Black

Makeup Revolution London The Liner Revolution Waterproof Eyeliner 1ml Intense Black
Makeup Revolution London The Liner Revolution Waterproof Eyeliner 1ml Intense Black

Eyeliner

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 24,00 zł
( 1 ml = 24,00 zł )
szt.

Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01

Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01
Lancome Mascara Monsieur Big Tusz 10ml - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 114,00 zł
( 1 ml = 11,40 zł )
szt.

Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml - 01

Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml -  01
Lancome Mascara High Definition Tusz do rzęs 6.5ml - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 128,00 zł
( 1 ml = 19,69 zł )
szt.

Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black

Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black
Lancome Lash Idole Waterproof Mascara 8ml - 01 Glossy Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 105,00 zł
( 1 ml = 13,13 zł )
szt.

Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black

Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black
Lancome Lash Idole Eyeliner 1ml - 01 Glossy Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 89,00 zł
( 1 ml = 89,00 zł )
szt.

Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black

Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black
Lancome Idole Lash Flutter Extension Mascara 8.5ml - 01 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 109,00 zł
( 1 ml = 12,82 zł )
szt.

Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny

Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny
Lancome Definicils Tusz do rzęs 6.5g - 01 Noir Infiny

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 122,00 zł
( 1 g = 18,77 zł )
szt.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black

Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black
Estee Lauder Sumptuous Extreme Tusz do rzęs 8ml - 01 Extreme Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 105,00 zł
( 1 ml = 13,13 zł )
szt.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black

Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black
Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara 8ml - 01 Extreme Black

Tusz do rzęs.

  • rzęsy stają się pogrubione i uniesione
  • mieszanka 3 włókien budujących sprawia, że rzęsy wyglądają jak sztuczne
  • głęboki kolor

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 104,00 zł
( 1 ml = 13,00 zł )
szt.

Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01

Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01
Estee Lauder Little Black Eyeliner 0,9g - 01

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 98,00 zł
( 1 g = 108,89 zł )
szt.

Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black

Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black
Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Tusz do rzęs 6ml - 01 Black

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 119,00 zł
( 1 ml = 19,83 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 99 Miedziany

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 99 Miedziany
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 99 Miedziany

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 146 Złocony Brąz

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 146 Złocony Brąz
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 146 Złocony Brąz

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 118 Szaro-Zielony

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 118 Szaro-Zielony
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 118 Szaro-Zielony

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 111 Bohema

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 111 Bohema
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 111 Bohema

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 109 Złotawy

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 109 Złotawy
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 109 Złotawy

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 106 Tiara

Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 106 Tiara
Couleur Caramel Cień Do Powiek 2.5g - 106 Tiara

Cień do powiek

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 7,60 zł )
szt.

Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black

Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black
Clinique High Impact Tusz do rzęs 7ml - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 78,00 zł
( 1 ml = 11,14 zł )
szt.

Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black

Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black
Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0,67g - 01 Black

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 88,00 zł
( 1 g = 131,34 zł )
szt.

Chyba każda kobieta zgodzi się, że zmysłowe spojrzenie dodaje pewności siebie i pozwala poczuć się piękną. Dlatego też w tej kategorii dostępne są akcesoria do wykonania precyzyjnego makijażu oczu i brwi. Proponujemy między innymi cienie do powiek, eyelinery w różnych kolorach, tusze poprawiające grubość, a zarazem długość rzęs i jeszcze wiele innych akcesoriów, które już teraz powinny być niezbędnym wyposażeniem Twojej toaletki oraz podręcznej kosmetyczki. Wszystkie artykuły, jakie znajdziesz w tej kategorii perfumerii Lunga proponujemy w atrakcyjnej cenie!

Zaprezentowana w tym miejscu oferta kosmetyków sprawi, że możesz stworzyć zarówno subtelny makijaż na co dzień, nieco mocniejszy i elegancki na przykład na romantyczne kolacje wieczorami, a jeśli czujesz się na siłach do jego wykonania, to mogą być częścią również artystycznego make-upu! Co więcej, proponujemy artykuły jedynie od znanych i cenionych w branży beauty producentów, w tym Bourjous Paris, Chanel, Christian Dior, Gabriella Salvete, Golden Rose, L’Oreal i jeszcze wielu innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium