Opinie o Nas

Lancome Absolue Teint The Fluid Founation Podkład 35ml - 110

Lancome Absolue Teint The Fluid Founation Podkład 35ml - 110
Lancome Absolue Teint The Fluid Founation Podkład 35ml - 110

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 358,00 zł
( 1 ml = 10,23 zł )
szt.

Bobbi Brown Highlighting Powder Rozświetlacz 8g - Pink Glow

Bobbi Brown Highlighting Powder Rozświetlacz 8g - Pink Glow
Bobbi Brown Highlighting Powder Rozświetlacz 8g - Pink Glow

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 194,00 zł
( 1 g = 24,25 zł )
szt.

Yves Saint Laurent All Hours Podkład 25ml - LC2

Yves Saint Laurent All Hours Podkład 25ml - LC2
Yves Saint Laurent All Hours Podkład 25ml - LC2

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 188,00 zł
( 1 ml = 7,52 zł )
szt.

Estee Lauder Double Wear Stay In Place SPF10 Podkład 30ml - 1W2 Sand

Estee Lauder Double Wear Stay In Place SPF10 Podkład 30ml - 1W2 Sand
Estee Lauder Double Wear Stay In Place SPF10 Podkład 30ml - 1W2 Sand

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 165,00 zł
( 1 ml = 5,50 zł )
szt.

Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Podkład SPF15 30ml - 112 Amber

Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Podkład SPF15 30ml - 112 Amber
Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Podkład SPF15 30ml - 112 Amber

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 141,00 zł
( 1 ml = 4,70 zł )
szt.

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10 Makeup 30ml - 2C3 Fresco

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10 Makeup 30ml - 2C3 Fresco
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10 Makeup 30ml - 2C3 Fresco

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 136,00 zł
( 1 ml = 4,53 zł )
szt.

Bobbi Brown Corrector Korektor 1.4g - Dark Bisque

Bobbi Brown Corrector Korektor 1.4g - Dark Bisque
Bobbi Brown Corrector Korektor 1.4g - Dark Bisque

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 131,00 zł
( 1 g = 93,57 zł )
szt.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 310 Silk

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 310 Silk
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 310 Silk

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 123,00 zł
( 1 g = 13,67 zł )
szt.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing SPF30 Podkład 30ml - 240 Quartz

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing  SPF30 Podkład 30ml - 240 Quartz
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing SPF30 Podkład 30ml - 240 Quartz

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 123,00 zł
( 1 ml = 4,10 zł )
szt.

Clinique Blushing Blush Róż 6g - 107 Sunset Glow

Clinique Blushing Blush Róż 6g - 107 Sunset Glow
Clinique Blushing Blush Róż 6g - 107 Sunset Glow

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 116,00 zł
( 1 g = 19,33 zł )
szt.

Clinique Even Better Makeup Podkład SPF15 30ml - 52 Neutral

Clinique Even Better Makeup Podkład SPF15 30ml - 52 Neutral
Clinique Even Better Makeup Podkład SPF15 30ml - 52 Neutral

Podkład wyrównujący koloryt.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 115,00 zł
( 1 ml = 3,83 zł )
szt.

Clarins Ever Matte Loose Powder Puder 15g - 03 Universal Deep

Clarins Ever Matte Loose Powder Puder 15g - 03 Universal Deep
Clarins Ever Matte Loose Powder Puder 15g - 03 Universal Deep

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 113,00 zł
( 1 g = 7,53 zł )
szt.

Clinique Even Better Makeup SPF 15 Podkład 30ml - (CN 90 Sand M)

Clinique Even Better Makeup SPF 15 Podkład 30ml - (CN 90 Sand M)
Clinique Even Better Makeup SPF 15 Podkład 30ml - (CN 90 Sand M)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 4 dni robocze

Cena: 110,00 zł
( 1 ml = 3,67 zł )
szt.

Clarins Ever Matte Compact Powder Puder 10g - 02 Light

Clarins Ever Matte Compact Powder Puder 10g - 02 Light
Clarins Ever Matte Compact Powder Puder 10g - 02 Light

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 108,00 zł
( 1 g = 10,80 zł )
szt.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 250 Sand

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 250 Sand
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Podkład 9g - 250 Sand

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 107,00 zł
( 1 g = 11,89 zł )
szt.

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład Do Twarzy 30ml - 107 C

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład Do Twarzy 30ml - 107 C
Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład Do Twarzy 30ml - 107 C

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 106,00 zł
( 1 ml = 3,53 zł )
szt.

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład 30ml - 114N

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład 30ml - 114N
Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15 Podkład 30ml - 114N

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 98,00 zł
( 1 ml = 3,27 zł )
szt.

Clarins SOS Primer Boost Radiance Baza pod makijaż 30ml

Clarins SOS Primer Boost Radiance Baza pod makijaż 30ml
Clarins SOS Primer Boost Radiance Baza pod makijaż 30ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 97,00 zł
( 1 ml = 3,23 zł )
szt.

Clarins SOS Primer Baza pod makijaż 30ml - 02 Peach

Clarins SOS Primer Baza pod makijaż 30ml - 02 Peach
Clarins SOS Primer Baza pod makijaż 30ml - 02 Peach

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 90,00 zł
( 1 ml = 3,00 zł )
szt.

Shiseido Sports BB WetForce SPF50+ Krem BB 30ml Medium Dark

Shiseido Sports BB WetForce SPF50+ Krem BB 30ml Medium Dark
Shiseido Sports BB WetForce SPF50+ Krem BB 30ml Medium Dark

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 87,00 zł
( 1 ml = 2,90 zł )
szt.

Novexpert Pro-Melanin The Caramel Cream Krem BB 30ml N°2 Medium

Novexpert Pro-Melanin The Caramel Cream Krem BB 30ml N°2 Medium
Novexpert Pro-Melanin The Caramel Cream Krem BB 30ml N°2 Medium

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 74,00 zł
( 1 ml = 2,47 zł )
szt.

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser Wn Korektor 6ml - 114 Golden

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser Wn Korektor  6ml - 114 Golden
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser Wn Korektor 6ml - 114 Golden

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 2 dni robocze

Cena: 73,00 zł
( 1 ml = 12,17 zł )
szt.

Dermacol Make-up Cover Podkład kryjący 30g - 224

Dermacol Make-up Cover Podkład kryjący 30g - 224
Dermacol Make-up Cover Podkład kryjący 30g - 224

Legendarny, mocno kryjący podkład

Korzyści:

  • wodoodporny
  • hypoalergiczny
  • dla wszystkich typów cery
  • SPF 30 – bez konserwantów

Krycie: bardzo mocne
Wykończenie: Matowe, jedwabiste , mocne krycie

Testowany dermatologicznie, ekstremalnie kryjący podkład został stworzony jako pierwszy tego typu produkt w Europie i jeden z pierwszych na świecie. Licencja na ten produkt została sprzedana do Hollywood.

Zawiera 50 % pigmentów, co stanowi broń w walce z niedoskonałościami. DERMACOL MAKE-UP COVER pokrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami, plamy i przebarwienia. Doskonale kryje trądzik, blizny pooperacyjne, tatuaż etc. może być użyty zarówno na twarz jak i na ciało  w celu przyciemnienia lub rozjaśnienia koloru cery.

Znalazł zastosowanie podczas sesji zdjęciowych, kręcenia filmów oraz przy innych ważnych okazjach.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 67,00 zł
( 1 g = 2,23 zł )
szt.

Max Factor Facefinity Compact SPF20 Wkład do Podkładu 10g - 002 Ivory

Max Factor Facefinity Compact SPF20 Wkład do Podkładu 10g - 002 Ivory
Max Factor Facefinity Compact SPF20 Wkład do Podkładu 10g - 002 Ivory

Podkład do twarzy

  • wkład do podkładu
  • SPF 20

Wielkość: 10g

Kolor: 002 Ivory

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 dzień roboczy

Cena: 60,00 zł
( 1 g = 6,00 zł )
szt.

SVR Sebiaclear Active Teinte Krem BB 40ml

SVR Sebiaclear Active Teinte Krem BB 40ml
SVR Sebiaclear Active Teinte Krem BB 40ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 50,00 zł
( 1 ml = 1,25 zł )
szt.

Pudry, fluidy, cienie do powiek, pomadki, kredki do oczu, maskary, błyszczyki do ust, rozświetlające kulki, korektory - to tylko niektóre kosmetyki do makijażu, jakie znajdziesz w ofercie naszej perfumerii internetowej. Dbamy o to, by na bieżąco uzupełniać asortyment o kolejne produkty, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy make up. Wyjątkowy, czyli taki, który nie tylko podkreśli atuty urody, ale też zamaskuje ewentualne niedoskonałości.

Nasz sklep online to nie tylko markowe kosmetyki do twarzy, ale też akcesoria do makijażu takie jak gąbki i różnego rodzaju pędzle, które ułatwią ich aplikację oraz umożliwią równomierne rozprowadzanie.

Stawiamy na markowe produkty, które zapewniają nie tylko oszałamiający, ale i trwały efekt. Dlatego znajdziesz u nas produkty Golden Rose, Bourjois, L’Oreal, PUPA, Astor, Estee Lauder, Essie, Max Factor, Nesti Dante, NYX, Paese i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium