Opinie o Nas

Pracuj z nami!

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja w branży e-commerce stawia nam szereg wyzwań i wymaga od nas ciągłego rozwoju. Dlatego, żeby iść do przodu ciągle się uczymy, testujemy nowe rozwiązania i nawiązujemy nowe relacje. Wiemy, że w procesie zmian, aby osiągnąć wyznaczone cele, potrzebujemy wsparcia kompetentnych i pełnych zaangażowania w pracę ludzi, którzy będą tworzyć z nami zgrany i pełen entuzjazmu do pracy zespół.

Jeżeli czujesz się dobrze w jednym z poniższych obszarów po prostu napisz do nas!

 

banner
banner
banner
banner

 

Twoją pasją jest tematyka perfum, podążasz za ciągle zmieniającymi się trendami,
bardzo dobrze czujesz się w obsłudze Klienta,
masz doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, znasz tematykę SEO, contentu lub marketingu internetowego,
znasz procesy logistyczne sklepu internetowego, takie jak obsługa magazynu i realizacja wysyłek zamówień,

 

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju w branży e-commerce w Płocku, to ta oferta jest dla Ciebie.

Swoją kandydaturę warto byłoby poprzeć załączonym CV, a może idąc za obecnymi trendami chcesz przesłać krótkie wideo, na którym zaprezentujesz nam siebie?

 

Kontakt:

  praca@lunga.pl

 

 

Klauzula RODO: Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest CUBE Arkadiusz Klimek z siedzibą w Płocku, ul. Słodowa 2/1, 09-400. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (wg. wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium