Opinie o Nas

Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml

Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml
Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 41,00 zł
( 1 ml = 0,41 zł )
szt.

Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml

Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml
Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 18,00 zł
( 1 ml = 0,90 zł )
szt.

Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml

Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml
Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 100ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 38,00 zł
( 1 ml = 0,38 zł )
szt.

Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml

Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml
Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste Pasta do zębów 20ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 19,00 zł
( 1 ml = 0,95 zł )
szt.

Biały i lśniący uśmiech - kto by takiego nie chciał mieć? W ofercie sklepu Lunga znajdziesz pasty do zębów oraz pozostałe akcesoria do dbania o higienę jamy ustnej. Przygotowaliśmy między innymi takie kosmetyki, jak Ecodenta Salt Toothpaste, Universal Jurassic World (szczególnie doskonała dla dzieci), a także Listerin - płyn do płukania ust, doskonały na odświeżenie oddechu. W tej kategorii znajdziesz także szczoteczki, dzięki którym zadbasz o zdrowy uśmiech. Dzięki kosmetykom, które dostarczamy możesz cieszyć się życiem.

Zadbaj o higienę jamy ustnej z Lunga

Higiena jamy ustnej jest istotna nie tylko dla estetyki Twojego uśmiechu, ale przede wszystkim Twojego zdrowia. Używaj więc szczoteczki co najmniej dwa razy dziennie! Pasta do zębów, na przykład Ecodenta Salt Toothpaste pozwoli Ci na pozbycie się z płytki kamienia oraz resztek jedzenia. Składniki w niej zawarte pozwolą również uzyskać Ci śnieżnobiały kolor uśmiechu. Używaj jej po każdym posiłku, a z całą pewnością każdy będzie zazdrościł Ci uśmiechu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium